Powłoka antybakteryjna FAM to idea

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu
Powłoka antybakteryjna FAM to idea

Jedną z pionierskich korporacji, specjalizujących się produkcją i dystrybucją akcesoriów meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim oraz zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Kontrahentów. Pomocnym charakterem aktywności spółki są usługi odlewnicze nowoczesną https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jakość wykonania oraz odporność. FAM ponadto proponuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na swoją innowacyjność, jednak również działanie, poparte licznymi, niezależnymi eksperymentami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, tworząca dodatkową ochronę w miejscach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budynki, jak też szkoły czy ambulatoria. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to naturalnie dzięki jakiemu można zmniejszyć ryzyko namnażania się mikroorganizmów między pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma gigantyczne znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się obszerna ilość osób. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na różnorodnego rodzaju drobnoustroje, wirusy i grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie wykorzystywanych rozwiązań.

Kolejnym pozytywem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, umożliwiająca zastosowanie praktycznie wszelkich środków czystości i dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Znacznie więcej wiadomości na jego temat można zdobyć na witrynie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest olśniewającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm.

Komentarze: 2


noavatar.png
Klukowski 2020-07-31

Ciągle na starcie czerwca przejeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Baraniecki 2020-08-22

Bezzwłocznie niemal rok po ślubie dożyliśmy dziadkami uroczej córki, zaś po dwóch latach chłopca.

Top